Spotkania i warsztaty

Zapraszam wkrótce :)

12 Responses to Spotkania i warsztaty

 1. Łysa says:

  Moniko, a czy będzie jakieś spotkanie w Krakowie?? jesli tak to sama bym sie z chęcia wybrała z koleżankami:)

 2. Monika says:

  Mogę do Ciebie mówić Asia? ;p A więc Asia, z czasem będzie :) Na razie skupiam się na szkoleniach w Warszawie. Zanim pojadę w tourne ;p muszę popracować nad umiejętnością prowadzenia spotkań i warsztatów. Bo jak pisałam dla mnie to bardzo nowe doświadczenia :)

 3. Łysa says:

  Oczywiście, możesz mówić jak Ci pasuje:) Gratuluje odwagi ja na pewno bym się nie odważyła na publiczne wystąpienie. No więc czekam na Kraków.. oraz nowe teksty..mam nadzieję, że nie długo… ;)

 4. ilona says:

  Czy jest gdzies dostępny filmik z Twojego wykładu?

 5. Monika says:

  Ilona jest w trakcie realizacji. Przepraszam, ale montowanie video to też dla mnie zupełnie nowy temat :) Proszę o jeszcze trochę cierpliwości ;))

 6. Dagmara says:

  Witam mam pytanie dotyczące możliwości organizacji warsztatów i degustacji diety Rawfood. Czy mogę prosić jakiś namiar na priv/maila? ;)

 7. Tomek says:

  Cześć. Czy istnieje w Polsce restauracja Rawfood, bo przejrzałem chyba cały internet i nic nie znalazłem ;| Ale było by super gdy by było takie tourne to chyba chyba popłakał bym się ze szczęścia:D

  • Monika says:

   Tomek odpowiedziałam już pod jednym z wpisów (jeśli to Ty pytałeś ;p) Ja nie wiem o żadnej restauracji Raw w Polsce. W Londynie nawet są tylko 2. W Stanach najwięcej. Pozostaje nam jeszcze poczekać na tego typu rzeczy u nas :) A tourne będzie, nie chcę obiecywać kiedy, ale będzie ;)
   Pozdrawiam,
   Monika

   • Tomek says:

    Nie to nie ja pisałem, czytałem wiele na stronie ale żadnych postów nie wysyłałem. Szkoda że nie ma i pewno prędko nie będzie już nie mówię o takie full rawstauracji ale nawet nie da się nic lepszego nieprzetworzonego zjeść na wyjeździe czy to na wakacjach porostu nie ma. Nawet głupiego owoca gdzie niegdzie ciężko spotkać:/. Wszędzie tylko te mcdonaldy i pokrewne. Szkoda gadać

    • Monika says:

     Czasami faktycznie trudno znaleźć coś na wyjeździe. Ale jestem dobrej myśli. Ostatnio spotkała mnie miła niespodzianka bo w Warszawie otworzyli „Skok na sok” w którym podają m.in. trawę pszeniczną (co prawda w postaci shota, czyli ilość niewielka, ale zawsze ;))
     Wszystkiego dobrego,
     Monika

     • Tomek says:

      Przepraszam że pisze tutaj ale nie wiedziałem gdzie zapytać. Na jednym z filmików widziałe m że miałaś taki fajny korek hermetyczny gdzie go kupiłaś?

 8. Monika says:

  Kupiłam na allegro, sporo tam tego jest. Najlepiej wybrać sprzedawcę ze swojej okolicy, żeby nie płacić za przesyłkę :))
  Pozdrawiam,
  Monika

Copyright Monika Trawinska 2011. Projekt graficzny: monikatrawinska.pl, powered by Wordpress.